Cubix

Kategoria:

UI / UX Design

Opis projektu:

Cubix - Interaktywna forma przestrzenna.

Jak sama nazwa wskazuje, Cubix to produkt w formie bryły sześciennej o zaokrąglonych narożach, którą możemy sterować wykorzystując dedykowaną aplikację mobilną, przeznaczoną na urządzenia z systemem Android.

Kostka posiada osiem funkcji, każdą z nich możemy osobno skonfigurować przy pomocy naszego telefonu. Cubix może służyć nam jako np. stacja pogodowa, ponieważ potrafi odczytać temperaturę powietrza, wilgotność oraz ciśnienie atmosferyczne w pomieszczeniu lub na zewnątrz (w zależności od tego gdzie ją umieścimy). Wszystkie te parametry możemy odczytać przy pomocy aplikacji na naszym smartfonie.

Użytkownik może również wejść w interakcję z kostką jak np. włączyć ją lub wyłączyć za pomocą puknięcia lub też może zmieniać kolor światła obracając ją.

Produkt ma jeszcze szereg innych zastosowań np.: może nam służyć jako lampka nocna, która po prostu będzie świeciła na wybrany przez nas kolor lub będzie płynnie zmieniała kolory. To gdzie i w jakim celu go wykorzystamy zależy tylko od naszej wyobraźni.

W ramach dyplomu powstały:
> logo
> branding produktu
> księga znaku
> plakaty
> film promocyjny
> instrukcja obsługi Cubixa
> UI / UX Design aplikacji

Termin: 2015

Cubix
Cubix
Cubix
Cubix
Cubix
Cubix
Cubix
Cubix
Cubix
Cubix