GREEN WAVE

Kategoria:

Rebranding, Strona WWW

Opis projektu:

Rebranding logotypu firmy Green Wave wraz z zaprojektowaniem księgi znaku oraz stworzenie strony WWW. 

\r\n

Projekt składa się z następujących prac:
> Logo
> Animacja logo
> Księga znaku
> Zdjęcia reklamowe
> Strona WWW
> Ikony

\r\n

Głównym aspektem branym pod uwagę podczas projektowania, stał się zakres działalności firmy Green Wave (firma projektowo - konstrukcyjna).

\r\n

Najważniejszym zadaniem było odświeżenie logotypu oraz wykorzystanie go na firmowej stronie WWW. Dzięki wprowadzaniu nowego wizerunku, firma Green Wave chce wyróżnić się na tle innych konkurencyjnych firm i stać się rozpoznawalna wśród potencjalnych klientów, głównie poprzez wypromowanie swojej marki w Internecie.

\r\n

Dodatkowo projekt obejmował przygotowanie księgi znaku, w której są dokładnie opisane zastosowania logo oraz krótkiej animacji logo. Dla firmy bardzo ważny jest biznesowy i czytelny wygląd logo jak również strony WWW, związane jest to z grupą odbiorców, są to głównie duże i małe przedsiębiorstwa, jak i klienci indywidualni w kraju i za granicą.

\r\n

Kolorystyka znaku również została dobrana na podstawie analizy zakresu działalności firmy. Ciemnozielony gradient przechodzący w jasnozielony miał na celu odświeżenia wizerunku, tworząc przy tym nawiązanie do ekologicznego aspektu działalności firmy.

\r\n

Termin: Czerwiec 2013

GREEN WAVE
GREEN WAVE
GREEN WAVE
GREEN WAVE
GREEN WAVE
GREEN WAVE
GREEN WAVE
GREEN WAVE
GREEN WAVE