O mnie

„Design rodzi się z inspiracji, a inspiracja z pasji”

Moja pasja zaczęła się od lat młodzieńczych, zgłębiam ją, wykonując prace plastyczne oraz projekty graficzne dla firm i własnego użytku (np. logotypy, wizytówki, ulotki, opakowania, plakaty, zdjęcia reklamowe, okładki, nadruki, kalendarze, zaproszenia, projekty stron internetowych i wiele wiele innych).

W 2011 roku ukończyłam Autorskie Studium Projektowania Plastycznego i Fotografii Artystycznej - ABRYS we Wrocławiu ze specjalnością: Techniki graficzne. W 2013 roku ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu na wydziale Grafiki i Sztuki mediów.

Dzięki mojej pasji wykonuje różne prace artystyczne przez co zdobywam na co dzień cenne doświadczenia w projektowaniu. Wykonywanie przeróżnych projektów zaowocowało udziałem w konkursach plastycznych i zdobyciem nagród.

Aktualnie pracuję jako grafik komputerowy w jednej z Wrocławskich firm. 

O portfolio:

W moim portfolio przedstawiam trzy działy: żółty, zielony oraz niebieski, gdzie zamieściłam swoje projekty i prace. Jeśli chcą Państwo podjąć ze mną współpracę lub mają Państwo pytania, zapraszam do wypełniania formularza kontaktowego na mojej stronie.

Prace prezentowane w moim portfolio to efekty mojej działalności freelancerskiej jak również projekty wykonane jako pokazowe.

 

STAWIAM NA

Innowacyjne

pomysły

Profesjonalizm

Kreatywne

rozwiązania

Ostatnie realizacje:

Cubix

UI / UX Design

Cubix

UI / UX Design

Ornamental

Wzornictwo

Ornamental

Wzornictwo

Wybrani klienci:

  •  Bel Polska
  •  Sky-Yacht
  •  mPort
  •  Acc Europe
  •  E-Lunchbar
  •  ZTM Wrocław

Szybki kontakt:

E: kontakt@kama-art-and-design.com
Kontakt przez formularz
T: +48 664 772 637

Wszystkie materiały prezentowane na stronie są własnością © KAMA Art & Design 2009 i nie mogą być rozpowszechniane bez uzyskania pisemnej zgody KAMA Art & Design.

Facebook